Darmowa wysyłka i zwrot
Zwroty do 30 dni
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 720-720-558
Strona główna » Płatności

Płatności

Przelew Bankowy: Płatność dla klientów, korzystających ze swojego banku internetowego, lub wybiorą wizytę w banku oraz na Poczcie Polskiej w celu opłacenia zamówienia. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje drogą mailową numer konta bankowego wraz z niezbędnymi danymi, na który należy przelać właściwą kwotę. W momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie rozpoczynamy realizację zamówienia.

 

Dane do wpłat:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ELEKTRO-KAL" S.C. ROMAN SZULC I WSPÓLNICY

ul. Warszawska 41/3

62-800 Kalisz

Nr konta: PKO BP  81 1020 2212 0000 5502 0025 3633

 

PŁATNOŚĆ PayU – wybierając ten sposób płatności znacznie przyspiesza realizację zamówionego towaru. System ten gwarantuje niezawodność technologiczną, bezpieczeństwo oraz sprawne transakcje, wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat. Pamiętaj, aby nie zmieniać nic w wygenerowanej przez system PayU płatności - może to spowodować błąd i zawieszenie lub opóźnienie płatności. Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz na stronie www.payu.pl.

 

Płatność kartą - Płatność kartą to szybki i wygodny sposób regulowania należności w sieci. Dzięki korzystaniu z takiej metody zyskujesz dodatkowe zabezpieczenia i możesz odzyskać pieniądze, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku. Płatności zabezpieczone są standardem SSL. Realizacja zamówienia rozpocznie się po otrzymaniu przez nasz sklep potwierdzenia autoryzacji.

 

Płatność przy odbiorze - płatność kurierowi przy odbiorze lub w kasie naszego sklepu wybierając odbiór osobisty.

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu